Škoda jen, že optimalizování postav je celkem nepřehledné.
Přišel odnikud. Nikdo od něj nic nečekal. Přesto Dungeon Raid vyrazil dech spoustě (nejen) českých hráčů. Jedná se o naprosto revoluční "skládačku" typu Montezuma či Bejeweled(spojit minimálně tři stejné obrázky). Revoluční v tom smyslu, že odstranila nudu a přidala nové a do tohoto žánru naprosto nečekané prvky-boj a magii!.
Hra vám dokonce poskytuje povolání a jejich vylepšování. Také za nasbírané penízky, štíty a zabité nepřátelé si nakupujete věci, či vylepšujete a osvojujete si nové schopnosti. Co se týče povolání, tak u těch trvá celkem dlouho než se vám podaří odemknout nové, či ho vylepšit (za 5 hodin mam paladina na lvl 3 z 10 a rogue a dwarf na lvl 4).
Postavy jsou koncipované klasicky. Paladin je přes obranu a životy. Rogue sbírá penízky a útok a třeba Raider spojuje co nejvíce políček naráz. Škoda jen, že optimalizování postav je celkem nepřehledné.
Grafika a zvuky jsou bez problému. Hra může ovšem poskytnou jedno úskalí v podobě prvního pohledu. Někteří lidé hru odsoudí jako blbost příliš rychle, aniž by si jí vyzkoušeli. To je tak jediné úskalí, které tuto famózní hru může potkat.











1 komentářů:
Pokud hru máte jaký mate rekord?:) já na normal 3361.
Okomentovat