Are you Nuts?

| 1. 8. 2011 |
Appstore dává nyní limitovaně zdarma hru Nuts! Tak se na ní podíváme očkem zkušeného polního zvěrolékaře.




Pokud vás bavil Doodle Jump (mě baví neskutečně), tak je velká šance, že vás chytne i Nuts!. Nemá smysl tu něco dlouze rozebírat, to by vás zaujalo asi jako prezidentova novoroční řeč. Nuts! je příběh veverky lezoucí na největší strom světa, na jehož vrchol samozřejmě nelze dolézt.
Veverku ovládáte náklony vašeho zařízení a snažíte se aby se nezranila či nezabila o překážku. V obchodu si můžete koupit vylepšení, abyste se dostali dál. Škoda, že chybí multiplayer (nejspíš pouze prozatím jako u Doodle Jumpu).
To je v kostce vše. Věřte ale, že je to celkem návykové a zábavné.
PS: grafika je výborná.


7 komentářů:

Japhy řekl(a)...

Jak hezky by vapadala i tak kraťoučká recenze, kdyby obsahovala 2 - 3 obrázky přímo ze hry.

Vidím popis, vlastní pohled na hru, aplikaci v článcích, ale nemám k čemu ho připojit.

Obrázky sice jen dokreslují, ale bez nich to nejde. A zase obrázky samy o sobě nejsou k ničemu.

Děkuji za Vaši práci, chodím sem moc rád, jen tohle mi chybí, díkec Filip.

Anonymní řekl(a)...

Dobrá jdu je uploadnout a za problém se omlouvám a příště již můžete s obrázky počítat .)

Anonymní řekl(a)...

u této hry však bohatě stačí tento jeden obrázek, protože to je vlastně celé, co vidíte, občas je strom od sněhu, či jsou na něm jiné překážky.

Anonymní řekl(a)...

A nedodava to spise iTunes store? ;-)

Anonymní řekl(a)...

hehe, v iTunes to je iTunes store, v iphonu spustíte App Store :)

Japhy řekl(a)...

Tak teď nevím, buď mi napoprvé Safari obrázek neukázalo, nebo jsem ho přehlédnul, nebo tam jeden přibyl ?

Jinak bych doporučil upravit šablonu wordpressu, či na čem to běží, resp. lépe strukturovat text, je to nepřehledné.

Ale chápu, že zrovna tenhle článek byl ve spěchu abychom věděli o této limitované akci.

Škoda, že stále nemám macbook pro abych mohl přispívat.

Filip, zdarec (P.S. hned je tu živo :) )

Tomáš Svoboda řekl(a)...

Co se týče šablony webu, tak chystáme úpravy. Taky se mi moc nelíbí současné rozložení textu u příspěvků.

Okomentovat