36. VideoCast: foto aplikace

| 26. 8. 2012 |
Zaměřili jsme se na kvalitní foto aplikace, ale i na „foto mrvítka“. Které nás nejvíce upoutaly?

14 komentářů:

27dauson řekl(a)...

Snapseed fakt bomba app :) 

Marek Veselý řekl(a)...

Stylový ponožky! :)

AdamKos řekl(a)...

Dokonale sladěn přeci;-).

Hhhh řekl(a)...

Příště si na mobilech začnete letecky režim. To tahání signálu je hrůza ;)

Tomáš Svoboda řekl(a)...

Při stříhání jsem si to taky protrpěl :D Příště si na to dáme pozor ;)

AdamKos řekl(a)...

Vypnutá data tedy evidentně nestačí. Ponaučení pro následující díly;-).

Pavel Miksa řekl(a)...

Výborně jsem se pobavíl a odreagoval. Jen tak dál.

Tomáš Svoboda řekl(a)...

Díky, jsme rádi, že se líbilo :)

Jakub Forman řekl(a)...

Hezký a příjemný díl, je vidět, že se jako VideoCast někam posouváte... :-)

(jinak chcete pučit tu motorovou koloběžku? :D)

Michal Herš řekl(a)...

Můžu se zeptat, u jakého operátora si iPhona reklamoval a když tak i na jaké prodejně? Já jsem scháněl na zápůjčku iPhone, projel jsem kuli tomu -> Anděl -> Zličín -> Anděl (znovu) -> I. P. Pavlovu -> Václavské náměstí, ale stejně jsem ho nikdy nesehnal, tak jsem si vzal nějakou příšernou Nokii, ale doufám, že mi konečně ten iPhone vyřeší reklamuji ho už podruhé a pořád tam něco zlobí, chtěl bych aby začal pořádně fungovat, nejlépe, aby mi dali nový kus... 

Tomáš Svoboda řekl(a)...

Díky za pochvalu :) Hmm, že bychom jí ukázali v dalším díle? :d

Tomáš Svoboda řekl(a)...

Reklamoval jsem u Vodafone. Zápůjčku jsem nedostal, ten ošklivý Android je služební. Zkus VF v Palladiu, prý tam půjčují ;)

Jakub Forman řekl(a)...

Možná... Jinak pokud chcete, rád zapůjčím na recenzi svého MBP retina. :-)

Tomáš Svoboda řekl(a)...

Lákavá nabídka :) Doporučuji pak o tom případně komunikovat přes mail ;)

Okomentovat