Jiří Volek nás zásobuje svými hrami docela pravidelně a jeho poslední dílo se jmenuje +LABYRINTH+ Metal. Určitě si pamatujete plastové, či dřevěné varianty této hry. Jde o zdánlivě jednoduchou věc a to dostat kuličku naklápěním desky s bludištěm do té správné díry a vyhnout se pastem.
![]() |
| Hlavní menu s výběrem levelu |
S příchodem chytrých telefonů, které v sobě obsahují pohybová, gravitační a bůhví jaká další čidla, zažívají hry tohoto typu pravou renesanci a Labyrinth je toho důkazem. Přídomek Metal tu určitě není kvůli propagaci hudebního stylu, ale kvůli všudy přítomnému kovu, kterým je hra doslova nasáklá.
![]() |
| A takto už vypadá samotná hra |
Kovové zvuky, cinkání, řinčení matek, přesně tohle je Labyrinth. A také hodiny a hodiny zábavy. Hře v zásadě není co vytknout. Baví mě hlavně neotřelá grafika a fyzika kuličky ta je taky hodně povedená. Víc není co dodat, jednoduchá hra, kterou si buď zakoupíte, nebo si stáhnete variantu zdarma, ta má pochopitelně svá omezení. Asi nejlepší způsob, jak si hru opatřit je sledovat dnes večer náš twitter, kde budeme rozdávat kódy.













4 komentářů:
Omlouvám se předem za tento příspěvek, ale jen podle screenu mi ta grafika příjde jak začátek tohoto století a Java hry na mobily. Doporučuji sehnat si profi grafika, protože tohle podle screenshotu nemůže snad nikoho přesvědčit ke koupi. Nápisy s vnitřním stínem udělané ve Photoshopu, to už snad nemůže frčet?!
Nikdo nám za recenze neplatí. Pokud by to byl PR článek, tisková zpráva nebo jiné reklamní sdělení, bylo by to v textu jasně napsané. Hodnocení hry je vždy subjektivní záležitostí.
Podle mě se jedná pouze o nepovedenou kopii hry Labyrinth 1,2...
Mám v telefonu Labyrinth 1,2 a 3D ale tuhle českou bych nekoupil protože se mi graficky taky nelíbí a to som na tieto hry priamo chorobne nasadeny ale tohle fakt ne nech pan vivojar popracuje na grafice a potom budu uvažovat koupit či nekoupit
Okomentovat