Hned vám můžu říct, že vůbec nic zvláštního na něm není. Jedná se o obyčejný silikonový kryt, který má na zadní části příjemnou texturu a pěkně se drží v ruce.
![]() |
| Zadní část krytu PixelSkin HD |
![]() | |
| Přední část krytu |
Jak můžete dobře vidět, tak se nezapomnělo na žádný z důležitých "otvorů" a tak je možné iPhone ovládat i přes kryt. Jen tlačítka hlasitosti je nutné silněji zmáčknout, aby zareagovala. Nepříjemnou vlastností je pak ale přední rantl (lem), který zasahuje nepatrně do displeje telefonu. Pokud totiž na něm máte fólii proti poškrábání, tak jí bez milosti přimáčkne a z největší pravděpodobností zkrabatí. Pasuje hodně těsně, takže vám nezbyde nic jiného, než fólii pracně narovnávat do původního stavu. Ochránit své "jablíčko" z obou stran tak bude neřešitelný problém. Počítejte také, že v kapse vám trochu nabyde a krásných 9mm tloušťky rázem přijde zkrátka.
Svému účelu, ochraně přístroje proti pádům, ale slouží celkem slušně. Několikrát mi spadl a díky krytu neschytal žádný škrábanec.
Cena příslušenství je ale pro mě velkým překvapením. Za "kousek gumy" utratit 650 korun je holé šílenství. Jestli dostanete kryt darem, někde najdete, využili jste akce od Apple nebo nevíte co s penězi, je pro vás to pravé. V ostatních případech ne.














0 komentářů:
Okomentovat