iCloud beta spuštěno!

| 3. 8. 2011 |
Apple spustil na začátku srpna iCloud.com pro vývojáře. Zpočátku měli možnost přihlášení do služby i uživatelé bez developerského účtu. Jak jsem zkusil, tak už se do iCloud dostanou opravdu pouze vývojáři.




Rozhraní iCloud vychází s iOS a nejvíce se podobá systému pro iPad. Mail, kontakty, kalendář a dokumenty iWork jako by mu z oka vypadli. Stejná jsou i pop-up okna, která z iOS dobře znáte.

Apple zveřejnil také ceny:

5GB prostoru - zdarma
dalších 10GB - 20$ / za rok
dalších 20GB - 40$ / za rok
dalších 50GB - 110$ / za rok

Pro porovnání s DropBoxem a SugarSyncem:


Na videu je vidět všechno přehledně:

0 komentářů:

Okomentovat