Možná ho představovat nemusím, ale pár slov bych pronést měl. Takže GTA je jakýsi RPG,3D akční "simulátor" života zločince. V tomto díle jste synek mafiánského bosse, který byl zabit a vy jste dostali za úkol přivést vašemu strýci rituální meč. Váš strýček Kenny ovšem podcení ochranku na letišti při vašem příletu. Odměnou za to, vám bude hned při příletu kulka do hlavy.
Milé že? Kulka do hlavy je pohoda, z toho se dostanete, horší je, že vám ti frajírci ještě ukradnou ten meč.
Poté už je na vás jak si budete vézt, jak budete ve městě žít a plnit mise. Hra je neskutečně propracovaná. Tak moc, až to bere dech!.
Město je dost velké (na iPod/iPhone hru). Grafika je napůl kreslená a napůl klasická (chápejte vynikající a na špici). Hra má opravdu úchvatné ovládání, lepší ovládání nemá ani Spiderman! Auta se ovládají skvěle, prostě ovládání je vážně lahůdka.
Pokud jste teď svoje mozkové závity použili na Gangstar : Miami, věřte, že to je jen další Gamelofťácká předělávka (hádejte čeho) a jedná se o jinou ligu. Můžete mi také věřit, že GTA je liga vyšší, Gangstar má možná ještě "o fous" lepší grafiku, ale co máte radši pravé Charolais, či hovězí burger z bufetu s názvem "šarolé"?.Vyčítat (jako někteří Einsteini z Appstore) GTA grafiku, je jako vyčítat panu Paroubkovi jeho pihu. Nesmysl! Je výtečná a efekty, fyzika i všechno ostatní má lepší než Gangstar. I zaměřování je uděláno skvěle.











0 komentářů:
Okomentovat