Apple změnil diskuzní fórum podpory

| 18. 4. 2011 |
Dnes se objevila na oficiálním webu Apple.com nová podoba diskuzního fóra podpory. Produkty a služby jsou nyní uspořádány do "communities". Pokud máte nějakou otázku, odpověď, problém s produktem nebo službou od Apple stačí najít konkrétní komunitu a podělit se s ostatními.






Celá podpora je v anglickém jazyce, takže pokud angličtinu neovládáte, doporučuji použít třeba Google překladač. Všechna vylepšení oproti staré verzi naleznete zde.

0 komentářů:

Okomentovat