Dnes se objevila na oficiálním webu Apple.com nová podoba diskuzního fóra podpory. Produkty a služby jsou nyní uspořádány do "communities". Pokud máte nějakou otázku, odpověď, problém s produktem nebo službou od Apple stačí najít konkrétní komunitu a podělit se s ostatními.
Celá podpora je v anglickém jazyce, takže pokud angličtinu neovládáte, doporučuji použít třeba Google překladač. Všechna vylepšení oproti staré verzi naleznete zde.
Apple změnil diskuzní fórum podpory
Autor článku

Tomáš Svoboda
Šéfredaktor Appliště.cz, IT pracovník, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil, milovník dobrého jídla a své přítelkyně. A taky hroznej rejpal :)
Potřebujete poradit?
Máte nějaký problém nebo se chcete zeptat na něco ohledně Apple produktů? Napište nám a my odpovíme hned, jak to bude možné.
Chcete u nás mít reklamu?
Reklama na našem webu nejsou jenom bannery. Nabízíme daleko širší možnosti inzerce. Kompletní nabídku vám zašleme e-mailem.
Máte zájem psát pro Appliště?
Zajímáte se o Apple? Zašlete ukázkový článek. Přečteme si ho a odpovíme každému.
Jste vývojářem aplikací?
Vyvíjíte aplikace pro Mac nebo iOS? Napište nám! Uděláme recenzi a zviditelníme ji.











0 komentářů:
Okomentovat